Admin and Site Enhancements (ASE) Pro - en to nl translation catalogue (829 entries)

en: (Default is 'secret')
nl: (Standaard is ‘secret’)

en: (Default is 160px)
nl: (Standaard is 160px)

en: (Default is 20%)
nl: (Standaard is 20%)

en: (filtered from _MAX_ total entries)
nl: (gefilterd uit _MAX_ totale vermeldingen)

en: 0.000001 (6 decimal places)
nl: 0.000001 (6 decimalen)

en: 0.00001 (5 decimal places)
nl: 0.00001 (5 decimalen)

en: 0.0001 (4 decimal places)
nl: 0.0001 (4 decimalen)

en: 0.001 (3 decimal places)
nl: 0.001 (3 decimalen)

en: 0.01 (2 decimal places)
nl: 0.01 (2 decimalen)

en: 0.1 (1 decimal place)
nl: 0.1 (1 decimaal)

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 1000 (1 thousand)
nl: 1000 (1 duizendtal)

en: 10000 (10 thousands)
nl: 10000 (10 duizendtallen)

en: 100000 (100 thousands)
nl: 100000 (100 duizendtallen)

en: 1000000 (1 million)
nl: 1000000 (1 miljoen)

en: 120 seconds
nl: 120 seconden

en: 15 seconds
nl: 15 seconden

en: 2 minutes
nl: 2 minuten

en: 3 minutes
nl: 3 minuten

en: 30 seconds
nl: 30 seconden

en: 45 seconds
nl: 45 seconden

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 60 seconds
nl: 60 seconden

en: 90 seconds
nl: 90 seconden

en: <div class="asenha-warning">This feature <strong>only works for/with the default WordPress login page</strong>. It does not support using custom login page you manually created with a page builder or with another plugin.<br /><br />It's also <strong>not yet compatible with two-factor authentication (2FA) methods</strong>. If you use a 2FA plugin, please use the change login URL feature bundled in that plugin, or use another plugin that is compatible with it.<br /><br />And obviously, to improve security, please <strong>use something other than 'login'</strong> for the custom login slug.</div>
nl: <div class="asenha-warning">Deze functie <strong>werkt alléén voor/met de standaard WordPress login pagina</strong>. Het ondersteunt niet het gebruik van aangepaste login pagina's die je handmatig hebt gemaakt met een pagina bouwer of met een andere plugin.<br /><br />Het is ook <strong>nog niet compatibel met twee-factor authenticatie (2FA) methodes</strong>. Als je een 2FA plugin gebruikt, gebruik dan de verander login URL-functie die gebundeld is in die plugin, of gebruik een andere plugin die daarmee compatibel is.<br /><br />En natuurlijk, om de beveiliging te verbeteren, <strong>gebruik alsjeblieft iets anders dan 'login'</strong> voor de aangepaste login slug.</div>

en: <span class="faded">(Default is 1 minute)</span>
nl: <span class="faded">(Standaard is 1 minuut)</span>

en: <span class="faded">(Default is 15 seconds)</span>
nl: <span class="faded">(Standaard is 15 seconden)</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Authentication</span>
nl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Authenticatie</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Bcc</span>
nl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">BCC</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Detect IP address from the following header first:</span>
nl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Detecteer eerst het IP-adres uit de volgende header:</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Live Site URL</span>
nl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Live site-URL</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Password</span>
nl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Wachtwoord</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Port</span>
nl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Poort</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Reply-to email</span>
nl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">E-mail antwoord-aan</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Reply-to name</span>
nl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Naam antwoord-aan</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Security</span>
nl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Beveiliging</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Send a test email to</span>
nl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Verzend een test e-mail naar</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Sender email</span>
nl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">E-mail afzender</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Sender name</span>
nl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Naam afzender</span>

en: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Username</span>
nl: <span class="field-sublabel sublabel-wide">Gebruikersnaam</span>

en: <strong>Code to insert after &lt;body&gt; with the priority of</strong>
nl: <strong>Code om in te voegen ná &lt;body&gt; met de prioriteit van</strong>

en: <strong>Code to insert before &lt;/head&gt; with the priority of</strong>
nl: <strong>Code om in te voegen vóór &lt;/head&gt; met de prioriteit van</strong>

en: <strong>Code to insert in footer section before &lt;/body&gt; with the priority of</strong>
nl: <strong>Code om in de footer sectie in te voegen vóór &lt;/body&gt; met de prioriteit van</strong>

en: <strong>Error:</strong> Invalid email or incorrect password.
nl: <strong>Fout:</strong> ongeldig e-mailadres of onjuist wachtwoord.

en: <strong>Insert CSS with the priority of</strong>
nl: <strong>CSS invoegen met de prioriteit van</strong>

en: <strong>Your ads.txt content:</strong>
nl: <strong>Je ads.txt inhoud:</strong>

en: <strong>Your app-ads.txt content:</strong>
nl: <strong>Je app-ads.txt inhoud:</strong>

en: A single URL for some or all roles
nl: Een enkele URL voor sommige of alle rollen

en: ASE Pro YEAR-END SALE! 20% DISCOUNT. Lifetime Deal (LTD) available.
nl: ASE Pro EINDEJAARSUITVERKOOP! 20% KORTING. Lifetime Deal (LTD) beschikbaar.

en: AVIF Support Status
nl: Status AVIF-ondersteuning

en: AVIF Upload
nl: AVIF uploaden

en: Action
nl: Actie

en: Actions
nl: Acties

en: Activate
nl: Activeren

en: Active
nl: Actief

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add CSS / SCSS Snippet
nl: CSS-/SCSS-snippet toevoegen

en: Add CSS/SCSS code
nl: CSS-/SCSS-code toevoegen

en: Add Child
nl: Sub-item toevoegen

en: Add Code Snippet
nl: Code snippet toevoegen

en: Add File
nl: Bestand toevoegen

en: Add HTML Snippet
nl: HTML-snippet toevoegen

en: Add HTML code
nl: HTML-code toevoegen

en: Add JS Snippet
nl: JS-snippet toevoegen

en: Add JS code
nl: JS-code toevoegen

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add New %s
nl: Nieuwe %s toevoegen

en: Add New Field Group
nl: Nieuwe veldgroep toevoegen

en: Add New Options Page
nl: Nieuwe opties pagina toevoegen

en: Add New Post Type
nl: Nieuw berichttype toevoegen

en: Add New Taxonomy
nl: Nieuwe taxonomie toevoegen

en: Add PHP Snippet
nl: PHP-snippet toevoegen

en: Add Row
nl: Rij toevoegen

en: Add Separator
nl: Scheidingsteken toevoegen

en: Add User Role Slug(s) to Admin Body Classes
nl: Gebruikersrol slug(s) toevoegen aan beheer body classes

en: Add Username to Admin Body Classes
nl: Gebruikersnaam toevoegen aan beheer body classes

en: Add Your Review
nl: Voeg je beoordeling toe

en: Add categories for the media library and enable drag-and-drop categorization of media items. Categories can then be used to filter media items during media insertion into content.
nl: Voeg categorieën toe voor de mediabibliotheek en schakel het slepen en neerzetten van categorieën voor media-items in. Categorieën kunnen dan worden gebruikt om media-items te filteren tijdens het invoegen van media in inhoud.

en: Add custom &lt;body&gt; class(es) on the singular view of some or all public post types. Compatible with classes already added using <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-custom-body-class" target="_blank">Custom Body Class plugin</a>.
nl: Voeg aangepaste &lt;body&gt; class(es) toe aan de enkelvoudige weergave van sommige of alle openbare berichttypen. Compatibel met classes die al zijn toegevoegd met de <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-custom-body-class" target="_blank">Custom Body Class plugin</a>.

en: Add custom CSS on all admin pages for all user roles.
nl: Aangepaste CSS toevoegen op alle beheerpagina's voor alle gebruikersrollen.

en: Add custom CSS on all frontend pages for all user roles.
nl: Aangepaste CSS toevoegen op alle front-end pagina's voor alle gebruikersrollen.

en: Admin
nl: Beheerder

en: Admin Columns Manager
nl: Beheerkolommen manager

en: Admin Columns Manager for
nl: Beheerkolommen manager voor

en: Admin Interface
nl: Beheer interface

en: Admin Logo
nl: Beheer logo

en: Admin Menu Organizer
nl: Beheermenu organisator

en: Admin Notices
nl: Beheerberichten

en: Admin bar
nl: Toolbar

en: Admin menu
nl: Beheermenu

en: After &lt;body&gt;
nl: Na &lt;body&gt;

en: After duplication, redirect to:
nl: Na dupliceren, omleiden naar:

en: After saving the settings above, check if everything is configured properly below.
nl: Controleer na het opslaan van de bovenstaande instellingen of alles hieronder goed is geconfigureerd.

en: All
nl: Alle

en: All %s
nl: Alle %s

en: All Code Snippets
nl: Alle code snippets

en: All Media
nl: Alle media

en: All Types
nl: Alle types

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Allow Custom Navigation Menu Items to Open in New Tab
nl: Toestaan dat aangepaste navigatiemenu-items openen in een nieuwe tab

en: Allow custom navigation menu items to have links that open in new browser tab via target="_blank" attribute. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits.
nl: Toestaan dat aangepaste navigatiemenu-items links kunnen hebben die openen in een nieuwe browser tab via het attribuut target="_blank". Het rel="noopener noreferrer nofollow" attribuut zal ook worden toegevoegd voor verbeterde beveiliging en SEO voordelen.

en: Allow some or all user roles to upload SVG files, which will then be sanitized to keep things secure.
nl: Toestaan dat sommige of alle gebruikersrollen SVG bestanden kunnen uploaden, die dan worden gezuiverd om alles veilig te houden.

en: Allow visitors with the following IP addresses to view the site directly:
nl: Sta bezoekers met de volgende IP-adressen toe om de site rechtstreeks te bekijken:

en: Also disable frontend block styles / CSS files for the selected post types.
nl: Ook front-end blok stijlen / CSS bestanden uitschakelen voor de geselecteerde berichttypes.

en: Also enable custom ordering for the following post type(s), which are non-hierarchical and does not support page attributes:
nl: Schakel ook aangepaste rangschikking in voor de volgende berichttypes, die niet-hiërarchisch zijn en geen pagina-attributen ondersteunen:

en: Also enable frontend access for:
nl: Schakel ook front-end toegang in voor:

en: Also hide admin notices for non-administrators.
nl: Verberg beheerberichten ook voor niet-beheerders.

en: Also show additional filter(s) for non-hierarchical taxonomies.
nl: Ook extra filter(s) weergeven voor niet-hiërarchische taxonomieën.

en: Always (on page load)
nl: Altijd (bij laden van pagina)

en: Always hide for user role(s)
nl: Altijd verbergen voor gebruikersrol(len)

en: Any
nl: Elke

en: As a file
nl: Als een bestand

en: Attachment ID
nl: Bijlage ID

en: Attempts<br />Lockouts
nl: Pogingen<br />Uitsluitingen

en: Author Display Name
nl: Auteur weergavenaam

en: Author Email
nl: Auteur e-mail

en: Author Login
nl: Auteur login

en: Author Meta Field
nl: Auteur metaveld

en: Author Nice Name
nl: Auteur bijnaam

en: Author URL
nl: Auteur URL

en: Auto-Publish Posts with Missed Schedule
nl: Berichten automatisch publiceren met gemiste planning

en: Automatically obfuscate email addresses in post content.
nl: Automatisch e-mailadressen verbergen in berichtinhoud.

en: Background
nl: Achtergrond

en: Bcc
nl: BCC

en: Blob Scene
nl: Blob scène

en: Blue
nl: Blauw

en: Blue Inverted
nl: Blauw omgekeerd

en: Blurry Gradient
nl: Wazige gradiënt

en: Button Label
nl: Knoplabel

en: By specifying your live / production site's URL above, search engine visibility will be automatically disabled on your development / staging sites. This will prevent accidental indexing by search engines. Make sure you include the HTTP protocol, e.g. https://www.google.com
nl: Door hierboven de URL van je live / productie site op te geven, wordt de zichtbaarheid voor zoekmachines automatisch uitgeschakeld op je ontwikkel / staging sites. Dit voorkomt onbedoelde indexering door zoekmachines. Zorg ervoor dat je het HTTP-protocol vermeldt, bijv. https://www.google.com

en: Bypass password protection with URL parameter
nl: Wachtwoordbeveiliging omzeilen met URL-parameter

en: Bypass verification of SSL certificate. This would be insecure if mail is delivered across the internet but could help in certain local and/or containerized WordPress scenarios.
nl: Omzeil verificatie van SSL certificaat. Dit zal onveilig zijn als mail over het internet wordt afgeleverd, maar zou kunnen helpen in bepaalde lokale en/of containerized WordPress scenario's.

en: CSS, JS, HTML and PHP code snippets
nl: CSS-, JS-, HTML- en PHP-code snippets

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cannot delete %1$s, as it is not within %2$s.
nl: Kan %1$s niet verwijderen, omdat het niet binnen %2$s ligt.

en: Cannot redeclare %s.
nl: Kan %s niet opnieuw registreren.

en: Cannot redeclare class %s.
nl: Kan class %s niet opnieuw registreren.

en: Cannot redeclare function %s.
nl: Kan functie %s niet opnieuw registreren.

en: Cannot redeclare interface %s.
nl: Kan interface %s niet opnieuw registreren.

en: Categorize %s items
nl: Categoriseer %s items

en: Categorize 1 item
nl: Categoriseer 1 item

en: Categorized %s items
nl: %s items gecategoriseerd

en: Categorizing...
nl: Categoriseren…

en: Category does not exist, so cannot be deleted
nl: Categorie bestaat niet, dus kan niet worden verwijderd

en: Center
nl: Midden

en: Change Login URL
nl: Login URL wijzigen

en: Changes have been saved
nl: Wijzigingen zijn opgeslagen

en: Changes have been saved.
nl: Wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Checkbox
nl: Selectievakje

en: Choices
nl: Keuzes

en: Clean Up Admin Bar
nl: Toolbar opruimen

en: Clean up admin pages by moving notices into a separate panel easily accessible via the admin bar.
nl: Opschonen van beheerspagina's door berichten te verplaatsen naar een apart paneel dat eenvoudig toegankelijk is via de toolbar.

en: Clean up and speed up the dashboard by completely disabling some or all widgets. Disabled widgets won't load any assets nor show up under Screen Options.
nl: Ruim het dashboard op en versnel het door sommige of alle widgets volledig uit te schakelen. Uitgeschakelde widgets laden geen onderdelen en verschijnen niet onder scherminstellingen.

en: Clear Log
nl: Log legen

en: Click to view hidden admin notices
nl: Klik om verborgen beheerberichten te bekijken

en: Close
nl: Sluiten

en: Code Snippets
nl: Code snippets

en: Code Snippets Editor
nl: Code snippets bewerker

en: Code Snippets Manager
nl: Code snippets beheerder

en: Collapse
nl: Samenvouwen

en: Color
nl: Kleur

en: Column Width
nl: Kolombreedte

en: Completely disable core, theme and plugin updates and auto-updates. Will also disable update checks, notices and emails.
nl: Schakel core-, thema-, plugin- en auto-updates volledig uit. Ook update controles, berichten en e-mails worden uitgeschakeld.

en: Configure
nl: Configureren

en: Content Duplication
nl: Inhoud duplicatie

en: Content Management
nl: Inhoudsbeheer

en: Content Order
nl: Inhoud rangschikking

en: Conveniently add and manage CSS / SCSS, JS, HTML and PHP code snippets to modify your site's content, design, behaviour and functionalities
nl: Voeg eenvoudig CSS / SCSS-, JS-, HTML- en PHP-code snippets toe en beheer om de inhoud, het ontwerp, gedrag en functionaliteiten van je site aan te passen.

en: Conveniently register and edit custom post types and custom taxonomies. Enable the creation of custom field groups for your post types and options pages to store data for display on any part of your website.
nl: Registreer en bewerk eenvoudig aangepaste berichttypes en taxonomieën. Maak aangepaste veldgroepen aan voor je berichttypes en opties pagina's om gegevens op te slaan voor weergave op elk gedeelte van je site.

en: Convert BMP, PNG and JPG uploads to WebP instead of JPG.
nl: Converteer BMP-, PNG- en JPG-uploads naar WebP in plaats van JPG.

en: Convert newlines to <br />
nl: Nieuwe regels omzetten in <br />

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Could not create temporary folder at %s
nl: Kon geen tijdelijke map aanmaken op %s

en: Currently on YEAR-END SALE. <a href="https://www.wpase.com/promo-ndg" target="_blank">20% discount</a>.
nl: Momenteel in de EINDEJAARSUITVERKOOP. <a href="https://www.wpase.com/promo-ndg" target="_blank">20% korting</a>.

en: Curves
nl: Bochten

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom Admin CSS
nl: Aangepaste beheer CSS

en: Custom Admin Footer Text
nl: Aangepaste beheer footer tekst

en: Custom Body Class
nl: Aangepaste body-class

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Custom Code
nl: Aangepaste code

en: Custom Content Types
nl: Aangepaste inhoudstypes

en: Custom Field Group
nl: Aangepaste veldgroep

en: Custom Field Groups
nl: Aangepaste veldgroepen

en: Custom Fields
nl: Aangepaste velden

en: Custom Frontend CSS
nl: Aangepaste front-end CSS

en: Custom Post Type
nl: Extra berichttype

en: Custom Post Types
nl: Extra berichttypes

en: Custom Taxonomies
nl: Aangepaste taxonomieën

en: Custom Taxonomy
nl: Aangepaste taxonomie

en: Customize the order of the admin menu and optionally change menu item title or hide some items.
nl: Pas de volgorde van het beheermenu aan en wijzig optioneel de titel van menu-items of verberg sommige items.

en: Customize the text you see on the footer of wp-admin pages other than this ASE settings page.
nl: Pas de tekst aan die je ziet op de footer van wp-beheer pagina's anders dan op deze ASE instellingenpagina aan.

en: DUPLICATE
nl: DUPLICEREN

en: Dark
nl: Donker

en: Date
nl: Datum

en: Date Time
nl: Datum tijd

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Default
nl: Standaard

en: Default Value
nl: Standaard waarde

en: Default Value(s)
nl: Standaard waarde(s)

en: Default is %s
nl: Standaard is %s

en: Default is 10. Larger number insert code closer to &lt;/body&gt;
nl: Standaard is 10. Grotere getallen voegen code dichter in bij &lt;/body&gt;

en: Default is 10. Larger number insert code closer to &lt;/head&gt;
nl: Standaard is 10. Grotere getallen voegen code dichter in bij &lt;/head&gt;

en: Default is 10. Larger number inserts CSS closer to &lt;/head&gt; and allows it to better override other CSS loaded earlier in &lt;head&gt;.
nl: Standaard is 10. Een groter getal voegt CSS dichter bij &lt;/head&gt; in en geeft de mogelijkheid om andere CSS, die eerder in &lt;head&gt; is geladen, beter te overschrijven.

en: Default is 10. Smaller number insert code closer to &lt;body&gt;
nl: Standaard is 10. Kleinere getallen voegen code dichter in bij &lt;body&gt;

en: Default is 82 from a range between 1 to 100. The higher the number, the higher the quality and the file size.
nl: Standaard is 82 uit een bereik tussen 1 en 100. Hoe hoger het getal, hoe hoger de kwaliteit en de bestandsgrootte.

en: Default text is: <em>Thank you for creating with <a href="https://wordpress.org/">WordPress</a></em>.
nl: Standaardtekst is: <em>Bedankt voor het gebruiken van <a href="https://wordpress.org/">WordPress</a></em>.

en: Default text is: <em>Version %s</em>
nl: Standaardtekst is: <em>Versie %s</em>

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delivery status
nl: Afleveringsstatus

en: Description
nl: Beschrijving

en: Design of password-protected pages
nl: Ontwerp van wachtwoordbeveiligde pagina’s

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disable <strong>block-based widgets settings screen</strong>. Restores the classic widgets settings screen when using a classic (non-block) theme. This has no effect on block themes.
nl: Schakel het <strong>instellingenscherm voor blok-gebaseerde widgets</strong> uit. Zet het klassieke widgets instellingenscherm terug, bij het gebruik van een klassiek (niet-blok) thema. Dit heeft geen effect op blok thema's.

en: Disable <strong>emoji support for pages, posts and custom post types</strong> on the admin and frontend. The support is primarily useful for older browsers that do not have native support for it. Most modern browsers across different OSes and devices now have native support for it.
nl: Schakel <strong>emoji-ondersteuning uit voor pagina's, berichten en extra berichttypen</strong> in beheer en op de front-end. De ondersteuning is vooral nuttig voor oudere browsers die er geen native ondersteuning voor hebben. De meeste moderne browsers op verschillende besturingssystemen en apparaten hebben nu native ondersteuning.

en: Disable <strong>jQuery Migrate</strong> script on the frontend, which should no longer be needed if your site uses modern theme and plugins.
nl: Schakel <strong>jQuery Migrate</strong> script op de front-end uit, dat niet langer nodig zou moeten zijn als je site moderne thema's en plugins gebruikt.

en: Disable <strong>lazy loading of images</strong> that was natively added since WordPress v5.5.
nl: <strong>Lazy-loading van afbeeldingen</strong> uitschakelen, dat standaard is toegevoegd sinds WordPress v5.5.

en: Disable <strong>version number</strong> on static resource URLs referenced in &lt;head&gt;, which can disclose WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s). Applies to non-logged-in view of pages. This will also increase cacheability of static assets, but may have unintended consequences. Make sure you know what you are doing.
nl: Schakel het <strong>versienummer</strong> uit op statische bron URL's die worden verwezen in &lt;head&gt;, wat het WordPress versienummer kan onthullen. Oudere versie(s) kunnen ongepatchte beveiligingslek(ken) bevatten. Van toepassing op de niet ingelogde weergave van pagina's. Dit zal ook de cache mogelijkheid van statische bronnen verhogen, maar kan onbedoelde gevolgen hebben. Zorg ervoor dat je weet wat je doet.

en: Disable All Updates
nl: Alle updates uitschakelen

en: Disable Comments
nl: Reacties uitschakelen

en: Disable Components
nl: Componenten uitschakelen

en: Disable Dashboard Widgets
nl: Dashboard widgets uitschakelen

en: Disable Feeds
nl: Feeds uitschakelen

en: Disable Gutenberg
nl: Gutenberg uitschakelen

en: Disable REST API
nl: REST API uitschakelen

en: Disable REST API access for non-authenticated users and remove URL traces from &lt;head&gt;, HTTP headers and WP RSD endpoint.
nl: Schakel REST API toegang uit voor niet-geauthenticeerde gebruikers en verwijder URL sporen uit &lt;head&gt;, HTTP headers en WP RSD endpoint.

en: Disable Smaller Components
nl: Kleinere onderdelen uitschakelen

en: Disable XML-RPC
nl: XML-RPC uitschakelen

en: Disable all RSS, Atom and RDF feeds. This includes feeds for posts, categories, tags, comments, authors and search. Also removes traces of feed URLs from &lt;head&gt;.
nl: Schakel alle RSS, Atom en RDF feeds uit. Dit omvat feeds voor berichten, categorieën, tags, opmerkingen, auteurs en zoeken. Verwijdert ook sporen van feed URL's uit &lt;head&gt;.

en: Disable comments for some or all public post types. When disabled, existing comments will also be hidden on the frontend.
nl: Schakel reacties uit voor sommige of alle openbare berichttypen. Als dit is uitgeschakeld, worden bestaande reacties ook verborgen op de front-end.

en: Disable except on
nl: Uitschakelen behalve op

en: Disable loading of <strong>Dashicons CSS and JS files</strong> on the front-end for public site visitors. This might break the layout or design of custom forms, including custom login forms, if they depend on Dashicons. Make sure to check those forms after disabling.
nl: Schakel laden van <strong>Dashicons CSS en JS bestanden</strong> uit op de front-end voor publieke sitebezoekers. Dit kan de lay-out of het ontwerp van aangepaste formulieren verstoren, waaronder aangepaste login formulieren, als die afhankelijk zijn van Dashicons. Controleer deze formulieren na het uitschakelen.

en: Disable on all post types
nl: Uitschakelen op alle berichttypes

en: Disable only on
nl: Uitschakelen alleen op

en: Disable the <strong>&lt;generator&gt; tag</strong> in RSS feed &lt;channel&gt;, which discloses the WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s).
nl: <strong>&lt;Generator&gt; tag</strong> in RSS-feed &lt;kanaal&gt; uitschakelen, die het versienummer van WordPress onthult. Oudere versies kunnen ongepatchte beveiligingslek(ken) bevatten.

en: Disable the <strong>Really Simple Discovery (RSD) &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. It's not needed if your site is not using pingback or remote (XML-RPC) client to manage posts.
nl: Schakel de <strong>Really Simple Discovery (RSD) &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt; uit. Deze is niet nodig als je site geen pingback of remote (XML-RPC) client gebruikt om berichten te beheren.

en: Disable the <strong>Windows Live Writer (WLW) manifest &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. The WLW app was discontinued in 2017.
nl: Schakel het <strong>Windows Live Writer (WLW) manifest &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt; uit. De WLW app is in 2017 stopgezet.

en: Disable the <strong>generator &lt;meta&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;, which discloses the WordPress version number. Older versions(s) might contain unpatched security loophole(s).
nl: Schakel de <strong>generator &lt;meta&gt; tag</strong> in &lt;head&gt; uit, die het versienummer van WordPress onthult. Oudere versies kunnen niet gepatchte beveiligingslek(ken) bevatten.

en: Disable the <strong>plugin and theme editor</strong>.
nl: <strong>Plugin en thema-editor</strong> uitschakelen.

en: Disable the <strong>plugin and theme editor</strong>. <span class="warning-text">Note that wp-config.php in this site is not writeable and <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code> constant is already defined there. You either need to make it writeable to make this setting functional, or, you need to manually change the value of <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code> there.</span>
nl: Schakel de <strong>plugin- en thema-editor</strong> uit. <span class="warning-text">Let er op dat wp-config.php in deze site niet schrijfbaar is en dat de constant <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code> daar al gedefinieerd is. Of je moet het schrijfbaar maken om deze instelling functioneel te maken, of je moet de waarde van <code>DISALLOW_FILE_EDIT</code> daar handmatig wijzigen.</span>

en: Disable the Gutenberg block editor for some or all applicable post types.
nl: Schakel de Gutenberg blok-editor uit voor sommige of alle relevante berichttypes.

en: Disable the default <strong>WordPress shortlink &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt;. Ignored by search engines and has minimal practical use case. Usually, a dedicated shortlink plugin or service is preferred that allows for nice names in the short links and tracking of clicks when sharing the link on social media.
nl: Schakel de standaard <strong>WordPress shortlink &lt;link&gt; tag</strong> in &lt;head&gt; uit. Wordt genegeerd door zoekmachines en heeft minimale praktische bruikbaarheid. Meestal wordt de voorkeur gegeven aan een speciale shortlink plugin of service die het mogelijk maakt om mooie namen te geven aan de shortlinks en kliks te volgen bij het delen van de link op sociale media.

en: Discard
nl: Afwijzen

en: Discarded
nl: Afgewezen

en: Dismiss
nl: Negeren

en: Display Active Plugins First
nl: Actieve plugins eerst weergeven

en: Display Settings
nl: Weergave instellingen

en: Display System Summary
nl: Systeemoverzicht weergeven

en: Display a panel showing and linking to all available sizes when viewing an image in the media library. Especially useful to quickly get the URL of a particular image size.
nl: Toon een paneel met een link naar alle beschikbare formaten wanneer je een afbeelding bekijkt in de mediabibliotheek. Vooral handig om snel de URL van een bepaald afbeeldingsformaat te krijgen.

en: Display active / activated plugins at the top of the Installed Plugins list. Useful when your site has many deactivated plugins for testing or development purposes.
nl: Actieve / geactiveerde plugins weergeven bovenaan de lijst met geïnstalleerde plugins. Handig als je site veel gedeactiveerde plugins heeft voor test- of ontwikkelingsdoeleinden.

en: Display the registration date and time in the users list table.
nl: Geef de registratiedatum en -tijd weer in de tabel met de gebruikerslijst.

en: Do more with <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm" target="_blank">ASE Pro</a>. Lifetime deal (LTD) <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm-prc" target="_blank">available</a>.
nl: Doe meer met <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm" target="_blank">ASE Pro</a>. Lifetime deal (LTD) <a href="https://www.wpase.com/upgrade-ndg-btm-prc" target="_blank">beschikbaar</a>.

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Drag and drop menu items to the desired position. Optionally change 3rd party plugin/theme's menu item titles or hide some items until toggled by clicking "Show All" at the bottom of the admin menu.
nl: Versleep menu-items naar de gewenste positie. Verander optioneel de titels van menu-items van plugin/thema's van derden of verberg sommige items totdat je ze aanklikt door te klikken op "Alles weergeven" onderaan het beheermenu.

en: Drag and drop menu items to the desired position. Optionally change 3rd party plugin/theme's menu item titles or hide some items until toggled by clicking "Show All" at the bottom of the admin menu. You can also choose to always hide menu items for all or some user roles.
nl: Sleep menu-items naar de gewenste positie. Verander optioneel de menu-items titels van plugin/thema's van derden of verberg sommige items totdat je ze aanklikt door te klikken op "Alles weergeven" onderaan het beheermenu. Je kunt er ook voor kiezen om menu-items altijd te verbergen voor alle of sommige gebruikersrollen.

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Duplicate %s
nl: Dupliceer %s

en: Duplicate this as draft
nl: Dupliceer dit concept

en: Easily customize the design of the login page.
nl: Pas eenvoudig het ontwerp van de loginpagina aan.

en: Easily edit and validate your <a href="/ads.txt" target="_blank">ads.txt</a> and <a href="/app-ads.txt" target="_blank">app-ads.txt</a> content.
nl: Bewerk en valideer eenvoudig je <a href="/ads.txt" target="_blank">ads.txt</a> en <a href="/app-ads.txt" target="_blank">app-ads.txt</a> inhoud.

en: Easily edit and validate your <a href="/robots.txt" target="_blank">robots.txt</a> content.
nl: Bewerk en valideer eenvoudig de inhoud van je <a href="/robots.txt" target="_blank">robots.txt</a>.

en: Easily enable enhancements and features that usually require multiple plugins.
nl: Schakel eenvoudig verbeteringen en functies in waarvoor meestal meerdere plugins nodig zijn.

en: Easily insert &lt;meta&gt;, &lt;link&gt;, &lt;script&gt; and &lt;style&gt; tags, Google Analytics, Tag Manager, AdSense, Ads Conversion and Optimize code, Facebook, TikTok and Twitter pixels, etc.
nl: Voeg eenvoudig &lt;meta&gt;, &lt;link&gt;, &lt;script&gt; en &lt;style&gt; tags, Google Analytics, Tag Manager, AdSense, Ads Conversion en Optimize code, Facebook, TikTok en Twitter pixels, enz. in.

en: Easily replace any type of media file with a new one while retaining the existing media ID, publish date and file name. So, no existing links will break.
nl: Vervang eenvoudig elk type mediabestand door een nieuwe met behoud van het bestaande media ID, publicatiedatum en bestandsnaam. Bestaande links worden dus niet verbroken.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit %s
nl: %s bewerken

en: Edit CSS / SCSS Snippet
nl: CSS- / SCSS-snippet bewerken

en: Edit Code Snippet
nl: Code snippet bewerken

en: Edit Field Group
nl: Veldgroep bewerken

en: Edit HTML Snippet
nl: HTML-snippet bewerken

en: Edit JS Snippet
nl: JS-snippet bewerken

en: Edit Options Page
nl: Opties pagina bewerken

en: Edit PHP Snippet
nl: PHP-snippet bewerken

en: Edit Post Type
nl: Berichttype bewerken

en: Edit Taxonomy
nl: Taxonomie bewerken

en: Edit screen
nl: Bewerkingsscherm

en: Edit screen publish section
nl: Publiceer-sectie scherm bewerken

en: Email
nl: E-mail

en: Email Address Obfuscator
nl: E-mailadres verberger

en: Email Delivery
nl: E-mail bezorging

en: Email Delivery Log
nl: E-mailaflevering log

en: Email Log
nl: E-mail log

en: Email address only
nl: Alléén e-mailadres

en: Email delivery log entry with the ID %s was successfully deleted.
nl: E-mailaflevering logitem met ID %s is succesvol verwijderd.

en: Email was sent. This page will reload now...
nl: E-mail is verzonden. Deze pagina wordt nu herladen…

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable Dashboard Columns Settings
nl: Instellingen dashboardkolommen inschakelen

en: Enable access for the following, authenticated user role(s):
nl: Toegang inschakelen voor de volgende, geauthenticeerde gebruikersrol(len):

en: Enable assignment of multiple roles during user account creation and editing. This maybe useful for working with roles not defined in WordPress core, e.g. from e-commerce or LMS plugins.
nl: Schakel toewijzing van meerdere rollen in tijdens het aanmaken en bewerken van gebruikersaccounts. Dit kan handig zijn voor het werken met rollen die niet in WordPress core zijn gedefinieerd, bijvoorbeeld van e-commerce of LMS plugins.

en: Enable custom ordering of terms from various "hierarchical" taxonomies. A new "Term Order" sub-menu will appear for enabled post type(s) with at least one such taxonomies. Terms listing and checkboxes in wp-admin will automatically use the custom order.
nl: Aangepaste volgorde van termen uit verschillende "hiërarchische" taxonomieën inschakelen. Er verschijnt een nieuw submenu "Term volgorde" voor ingeschakelde berichttypes met ten minste één zo'n taxonomie. Termen en selectievakjes in wp-admin zullen automatisch de aangepaste volgorde gebruiken.

en: Enable custom ordering of various "hierarchical" content types or those supporting "page attributes". A new 'Order' sub-menu will appear for enabled content type(s). The "All {Posts}" list page for enabled post types in wp-admin will automatically use the custom order.
nl: Schakel aangepaste rangschikking in van verschillende "hiërarchische" inhoudstypen of inhoudstypen die "pagina attributen" ondersteunen. Er verschijnt een nieuw submenu ‘Volgorde’ voor ingeschakelde inhoudstype(n). De "Alle {Posts}" vermelding pagina voor ingeschakelde berichttypen in wp-beheer zal automatisch de aangepaste volgorde gebruiken.

en: Enable debug mode and output the debug info into WordPress debug.log file.
nl: Schakel de debug modus in en voer de debug info uit in het debug.log bestand van WordPress.

en: Enable except on:
nl: Inschakelen behalve op:

en: Enable log in, log out and dynamic log in/out menu item for addition to any menu.
nl: Schakel in-/uitloggen en dynamisch in-/uitloggen menu-item in om toe te voegen aan elk menu.

en: Enable manual settings of dashboard columns layout in Screen Options. You can choose between 1 to 4 columns.
nl: Schakel handmatige instellingen van de lay-out van de dashboardkolommen in onder Schermopties. Je kunt kiezen tussen 1 en 4 kolommen.

en: Enable one-click duplication of pages, posts and custom posts. The corresponding taxonomy terms and post meta will also be duplicated.
nl: Schakel één klik duplicatie van pagina's, berichten en aangepaste posts in. De bijbehorende taxonomie termen en bericht meta worden ook gedupliceerd.

en: Enable only for:
nl: Inschakelen alleen voor:

en: Enable only on:
nl: Inschakelen alleen op:

en: Enable pages, posts and/or custom post types to have permalinks that point to external URLs. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits. Compatible with links added using <a href="https://wordpress.org/plugins/page-links-to/" target="_blank">Page Links To</a>.
nl: Maak het mogelijk dat pagina's, berichten en/of aangepaste berichttypes permalinks hebben die verwijzen naar externe URL's. Het rel="noopener noreferrer nofollow" attribuut zal ook worden toegevoegd voor verbeterde beveiliging en SEO voordelen. Compatibel met links die zijn toegevoegd met <a href="https://wordpress.org/plugins/page-links-to/" target="_blank">Page Links To</a>.

en: Enable public preview for draft posts from some or all public post types. You can find the public preview link in the list view post action row and edit screen Publish section.
nl: Schakel het openbare voorvertoning in voor conceptberichten van sommige of alle openbare berichttypen. Je kunt de link voor een publieke voorvertoning vinden in de actierij voor berichten in de lijstweergave en in het Publiceren-gedeelte van het bewerkingsscherm.

en: Enable uploading <a href="https://www.smashingmagazine.com/2021/09/modern-image-formats-avif-webp/" target="_blank">AVIF</a> files in the Media Library. You can convert your existing PNG, JPG and GIF files using a tool like <a href="https://squoosh.app/" target="_blank">Squoosh</a>.
nl: Het uploaden van <a href="https://www.smashingmagazine.com/2021/09/modern-image-formats-avif-webp/" target="_blank">AVIF</a> bestanden in de Mediabibliotheek inschakelen. Je kan je bestaande PNG-, JPG- en GIF-bestanden converteren met een hulpmiddel zoals <a href="https://squoosh.app/" target="_blank">Squoosh</a>.

en: Enable usage of any image from WordPress Media Library as user avatars.
nl: Gebruik van elke afbeeldingen uit de WordPress mediabibliotheek als profielfoto inschakelen.

en: Enhance List Tables
nl: Lijsttabellen verbeteren

en: Enhancements
nl: Verbeteringen

en: Enter keyword
nl: Vul trefwoord in

en: Enter one IPv4 address per line
nl: Voer één IPv4-adres per regel in

en: Entire site
nl: Gehele site

en: Error
nl: Fout

en: Error:
nl: Fout:

en: Everywhere
nl: Overal

en: Everywhere / set in code
nl: Overal / ingesteld in code

en: Excerpt
nl: Samenvatting

en: Execute now
nl: Nu uitvoeren

en: Expand
nl: Uitvouwen

en: Expand all
nl: Alles uitklappen

en: Export ASE Settings
nl: ASE instellingen exporteren

en: Export ASE module settings as a JSON file to easily import into another site.
nl: Exporteer ASE module-instellingen als een JSON-bestand om eenvoudig te importeren in een andere site.

en: Export Settings
nl: Instellingen exporteren

en: Export | Import
nl: Exporteren | Importeren

en: External Permalinks
nl: Externe permalinks

en: Failed
nl: Mislukt

en: Failed Login Attempts Log
nl: Mislukte login-pogingen log

en: Failed login attempts:
nl: Mislukte login pogingen:

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: Field Label
nl: Veldlabel

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Field Type
nl: Veldtype

en: File / Media
nl: Bestand / media

en: File / Media Type
nl: Bestand- / mediatype

en: File Extension
nl: Bestandsextensie

en: File Extension and Type
nl: Bestandsextensie en -type

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: File Name, Prettified
nl: Bestandsnaam, prettified

en: File Size
nl: Bestandsgrootte

en: File Type
nl: Bestandstype

en: File URL
nl: Bestand URL

en: Filter Code Type
nl: Code-type filteren

en: First
nl: Eerste

en: For %s, redirect to:
nl: Voor %s, doorverwijzen naar:

en: For multiple values, separate with <code> |</code>, e.g. <code>value1 | value2</code>
nl: Scheid meerdere waarden met <code> |</code>, bijvoorbeeld <code>waarde1 | waarde2</code>.

en: Force all links to external sites in post content, where <a href="https://developer.wordpress.org/reference/hooks/the_content/" target="_blank">the_content</a> hook is used, to open in new browser tab via target="_blank" attribute. The rel="noopener noreferrer nofollow" attribute will also be added for enhanced security and SEO benefits.
nl: Forceer alle links naar externe sites in de berichtinhoud, waar <a href="https://developer.wordpress.org/reference/hooks/the_content/" target="_blank">the_content</a> hook is gebruikt, om te openen in een nieuw browser tab via het target="_blank" attribuut. Het rel="noopener noreferrer nofollow" attribuut zal ook worden toegevoegd voor verbeterde beveiliging en SEO voordelen.

en: Force the usage of the sender name/email defined above. It will override those set by other plugins.
nl: Forceer het gebruik van de afzendernaam/e-mail die hierboven is gedefinieerd. Deze worden overschreven door andere plugins.

en: Formatting
nl: Opmaak

en: Frontend
nl: Front-end

en: Full AVIF support requires that your server / hosting has <a href="https://php.watch/versions/8.1/gd-avif" target="_blank">GD extension</a> compiled with AVIF support in PHP 8.1 or greater, or, <a href="https://web.archive.org/web/20240104012918/https://avif.io/blog/tutorials/imagemagick/" target="_blank">ImageMagick 7.0.25 or greater</a> installed. Without either, you can still upload AVIF files but without auto-generation of the smaller thumbnail sizes. A majority of <a href="https://web.archive.org/web/20231207174740/https://avif.io/blog/articles/avif-browser-support/" target="_blank">modern desktop and mobile browsers</a> support the display of AVIF files.
nl: Volledige AVIF-ondersteuning vereist dat je server/hosting <a href="https://php.watch/versions/8.1/gd-avif" target="_blank">GD-extensie</a> heeft gecompileerd met AVIF-ondersteuning in PHP 8.1 of hoger, of <a href="https://web.archive.org/web/20240104012918/https://avif.io/blog/tutorials/imagemagick/" target="_blank">ImageMagick 7.0.25 of hoger</a> heeft geïnstalleerd. Zonder beide kun je nog steeds AVIF-bestanden uploaden, maar zonder automatische aanmaak van de kleinere miniaturen. De meeste <a href="https://web.archive.org/web/20231207174740/https://avif.io/blog/articles/avif-browser-support/" target="_blank">moderne desktop- en mobiele browsers</a> ondersteunen de weergave van AVIF-bestanden.

en: Function:
nl: Functie:

en: Gallery
nl: Galerij

en: Get ASE Pro
nl: Verkrijg ASE Pro

en: Get It Now
nl: Nu verkrijgen

en: Give the admin menu more room to better accommodate wider items.
nl: Geef het beheermenu meer ruimte voor bredere items.

en: Gray
nl: Grijs

en: Gray Inverted
nl: Grijs omgekeerd

en: Green
nl: Groen

en: Green Inverted
nl: Groen omgekeerd

en: HTTP Code %s
nl: HTTP-code %s

en: Heading
nl: Koptekst

en: Heartbeat Control
nl: Heatbeat instellen

en: Height
nl: Hoogte

en: Help others discover ASE and maybe <a href="https://www.wpase.com/trnslt-plgnndg" target="_blank">translate</a> to your language.
nl: Help anderen ASE te ontdekken en <a href="https://www.wpase.com/trnslt-plgnndg" target="_blank">vertaal</a> het mischien naar je taal.

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide "Remember Me" checkbox
nl: "Onthoud mij" selectievakje verbergen

en: Hide Admin Bar
nl: Toolbar verbergen

en: Hide Admin Notices
nl: Beheerberichten verbergen

en: Hide Elements
nl: Elementen verbergen

en: Hide admin bar for all or some user roles.
nl: Verberg de toolbar voor alle of sommige gebruikersrollen.

en: Hide admin bar on the frontend for all or some user roles.
nl: Verberg toolbar op de front-end voor alle of sommige gebruikersrollen.

en: Hide language switcher
nl: Taalschakelaar verbergen

en: Hide link to homepage
nl: Link naar homepage verbergen

en: Hide registration and password reset links
nl: Links voor registratie en wachtwoordherstel verbergen

en: Hide the content editor
nl: Verberg de inhoudseditor

en: Hide until toggled
nl: Verberg totdat het wordt getoggled

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: How to execute
nl: Hoe uit te voeren

en: I've reviewed
nl: Ik heb beoordeeld

en: I've shared
nl: Ik heb gedeeld

en: IP Address<br />Last Username
nl: IP-adres<br />Laatste gebruikersnaam

en: If set, the following SMTP service/account wil be used to deliver your emails.
nl: Indien ingesteld, wordt de volgende SMTP dienst/account gebruikt om je e-mails af te leveren.

en: If set, the following sender name/email overrides WordPress core defaults but can still be overridden by other plugins that enables custom sender name/email, e.g. form plugins.
nl: Als dit is ingesteld, overschrijft de volgende afzendernaam/e-mail de standaardinstellingen van WordPress core, maar kan deze nog steeds worden overschreven door andere plugins die een aangepaste afzender naam/e-mail mogelijk maken, bijvoorbeeld formulier plugins.

en: If something goes wrong</strong> and you need to regain access to your account as an administrator, please visit the following URL: <br /><strong>%s</strong><br /><br />If you use <strong>Ninja Firewall</strong>, please uncheck "Block attempts to gain administrative privileges" in the Firewall Policies settings before you try to view as a non-admin user role to <strong>prevent being locked out</strong> of your admin account.
nl: Als er iets misgaat op</strong> en je moet weer toegang krijgen tot je account als beheerder, ga dan naar de volgende URL: <br /><strong>%s</strong><br /><br />Als je <strong>Ninja Firewall</strong> gebruikt, schakel dan "Pogingen blokkeren om beheerdersrechten te verkrijgen" uit in de instellingen voor Firewall beleid voordat je probeert te bekijken als een niet beheerdersrol om te <strong>voorkomen dat je wordt afgesloten</strong> van je beheerdersaccount.

en: If the spinner keeps spinning, please manually reload the page to see the error that occurred during execution.
nl: Als de spinner blijft draaien, laad de pagina dan handmatig opnieuw om de fout te zien die tijdens uitvoering is opgetreden.

en: If you enable the Login Page Customizer module, the Login Form Background and Page Background elements will also be applied to the design of the password-protected pages.
nl: Als je de Loginpagina customizer module inschakelt, zullen de Loginformulier achtergrond en Pagina achtergrond elementen ook toegepast worden op het ontwerp van de wachtwoordbeveiligde pagina’s.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image Height
nl: Afbeeldingshoogte

en: Image Preview Size
nl: Afbeeldingsvoorbeeld grootte

en: Image Sizes Panel
nl: Afbeeldingsformaten paneel

en: Image Upload Control
nl: Afbeelding upload beheer

en: Image Width
nl: Afbeeldingsbreedte

en: Image Width and Height
nl: Afbeeldingsbreedte en -hoogte

en: Import ASE Settings
nl: ASE instellingen importeren

en: Import ASE module settings you've exported from another site as a JSON file.
nl: Importeer ASE module-instellingen die je van een andere site hebt geëxporteerd als een JSON-bestand.

en: Import Settings
nl: Instellingen importeren

en: Imported
nl: Geïmporteerd

en: Improve the usefulness of listing pages for various post types and taxonomies, media, comments and users by adding / removing columns and elements.
nl: Verbeter de bruikbaarheid van vermelding pagina's voor verschillende berichttypen en taxonomieën, media, opmerkingen en gebruikers door kolommen en elementen toe te voegen / te verwijderen.

en: Inactive
nl: Inactief

en: Insert
nl: Invoegen

en: Insert &lt;head&gt;, &lt;body&gt; and &lt;footer&gt; Code
nl: Voeg &lt;head&gt;, &lt;body&gt; en &lt;footer&gt; code in

en: Install
nl: Installeren

en: Instructions
nl: Instructies

en: Instructions for editors. Shown when submitting data.
nl: Instructies voor redacteuren. Wordt weergegeven bij het indienen van gegevens.

en: Invalid username/email or incorrect password.
nl: Ongeldige gebruikersnaam/e-mail of onjuist wachtwoord.

en: Keep as is
nl: Behoud zoals het is

en: Keep the most recent
nl: Behoud de meest recente

en: Last
nl: Laatste

en: Last Attempt On
nl: Laatste poging op

en: Last Login
nl: Laatst ingelogd

en: Last Login Column
nl: Laatste login kolom

en: Last Modified
nl: Laatst bijgewerkt

en: Layout
nl: Lay-out

en: Leave blank to skip this rule
nl: Laat leeg om deze regel over te slaan

en: Left Edge
nl: Linkerrand

en: Left Half
nl: Linkerhelft

en: Left Side
nl: Linkerkant

en: Light
nl: Licht

en: Light Blue
nl: Lichtblauw

en: Light Gray
nl: Lichtgrijs

en: Light Green
nl: Lichtgroen

en: Light Pink
nl: Lichtroze

en: Light Purple
nl: Lichtpaars

en: Light Yellow
nl: Lichtgeel

en: Limit Login Attempts
nl: Loginpogingen beperken

en: Limit to
nl: Beperken tot

en: Limits
nl: Limieten

en: Line Break
nl: Regeleinde

en: Lines
nl: Regels

en: Link Target
nl: Link doel

en: Link Text
nl: Link tekst

en: Link to preview this draft publiclly
nl: Link om dit concept publiekelijk voor te vertonen

en: List view
nl: Lijstweergave

en: List view post action row
nl: Lijstweergave berichtactie rij

en: Load External CSS <span class="faded">(Provide full URL)</span>
nl: Externe CSS laden <span class="faded">(Geef volledige URL op) </span>

en: Load snippet
nl: Snippet laden

en: Local User Avatar
nl: Lokale gebruikersavatar

en: Location
nl: Locatie

en: Log In/Out Menu
nl: In-/uitloggen menu

en: Log In/Out | Register
nl: In-/uitloggen | Registreren

en: Log email deliveries for archiving or troubleshooting.
nl: Log e-mailafleveringen voor archivering of probleemoplossing.

en: Log has been successfully cleared.
nl: Log is succesvol geleegd.

en: Log when users on the site last logged in and display the date and time in the users list table.
nl: Log wanneer gebruikers op de site voor het laatst hebben ingelogd en toon de datum en tijd in de gebruikerslijst tabel.

en: Login Form Background
nl: Achtergrond loginformulier

en: Login Form Position
nl: Loginformulier positie

en: Login ID Type
nl: Type Login ID

en: Login Page Customizer
nl: Loginpagina customizer

en: Login page
nl: Login pagina

en: Logo Image
nl: Logo afbeelding

en: Looks like some of these free enhancements have been useful for your site?
nl: Het lijkt erop dat sommige van deze gratis verbeteringen nuttig zijn geweest voor je site?

en: Maintenance Mode
nl: Onderhoudsmodus

en: Maintenance mode is currently enabled for this site.
nl: Onderhoudsmodus is momenteel ingeschakeld voor deze site.

en: Make sure the ratio between width and height matches the original ratio to prevent the image from getting distorted.
nl: Zorg ervoor dat de verhouding tussen breedte en hoogte overeenkomt met de originele verhouding om te voorkomen dat de afbeelding vervormd raakt.

en: Make sure to visit one of your frontend <a href="%1$s">pages</a> or <a href="%2$s">posts</a> while logged-in, to detect elements only visible in the frontend admin bar, and return here to see them on the list above.
nl: Zorg ervoor dat je een van je front-end <a href="%1$s">pagina's</a> of <a href="%2$s">berichten</a> bezoekt terwijl je bent ingelogd, om elementen te detecteren die alleen zichtbaar zijn in de toolbar van de front-end, en kom hier terug om ze te zien in de lijst hierboven.

en: Manage Columns
nl: Beheer kolommen

en: Manage ads.txt and app-ads.txt
nl: Beheer ads.txt en app-ads.txt

en: Manage and organize columns in the admin listing for pages, posts and custom post types.
nl: Beheer en organiseer kolommen in de beheerlijst voor pagina's, berichten en aangepaste berichttypes.

en: Manage robots.txt
nl: Beheer robots.txt

en: Manually (on demand)
nl: Handmatig (op aanvraag)

en: Max height:
nl: Max. hoogte:

en: Max width:
nl: Max. breedte:

en: Media Categories
nl: Media categorieën

en: Media Categories Module: Tree View: Error
nl: Mediacategorieën module: Boomstructuur: Fout

en: Media Categories Module: Tree View: Error: Could not load Plugin class <strong>%s</strong>
nl: Mediacategorieën module: Boomstructuur: Fout: Kon plugin-class <strong>%s</strong> niet laden

en: Media Category
nl: Mediacategorie

en: Media Library Infinite Scrolling
nl: Mediabibliotheek oneindig scrollen

en: Media Replacement
nl: Mediavervanging

en: Medium (uncropped)
nl: Medium (niet bijgesneden)

en: Message
nl: Bericht

en: Modified
nl: Aangepast

en: Modify
nl: Aanpassen

en: Modify the interval of the WordPress heartbeat API or disable it on admin pages, post creation/edit screens and/or the frontend. This will help reduce CPU load on the server.
nl: Wijzig de interval van de WordPress heartbeat API of schakel deze uit op beheerpagina's, schermen voor het maken/bewerken van berichten en/of de front-end. Dit zal de CPU-belasting op de server helpen verminderen.

en: Multi-select?
nl: Meerkeuze?

en: Multiple User Roles
nl: Meerdere gebruikersrollen

en: Never
nl: Nooit

en: Never block the following IP addresses:
nl: Blokkeer nooit de volgende IP-adressen:

en: New %s
nl: Nieuwe %s

en: New Code Snippet
nl: Nieuwe code snippet

en: New Field
nl: Nieuw veld

en: New Field Group
nl: Nieuwe veldgroep

en: New Options Page
nl: Nieuwe opties pagina

en: New Post Type
nl: Nieuw berichttype

en: New Taxonomy
nl: Nieuwe taxonomie

en: New login URL:
nl: Nieuwe login URL:

en: Next
nl: Volgende

en: No
nl: Nee

en: No Code Snippets found in Trash.
nl: Geen code snippets gevonden in prullenbak.

en: No Code Snippets found.
nl: Geen code snippets gevonden.

en: No Custom Options Pages found
nl: Geen aangepaste opties pagina's gevonden

en: No Custom Options Pages found in Trash
nl: Geen aangepaste opties pagina's gevonden in Prullenbak

en: No Custom Post Types found
nl: Geen extra berichttypes gevonden

en: No Custom Post Types found in Trash
nl: Geen extra berichttypes gevonden in prullenbak

en: No Custom Taxonomies found
nl: Geen extra taxonomieën gevonden

en: No Custom Taxonomies found in Trash
nl: Geen extra taxonomieën gevonden in prullenbak

en: No Field Groups found
nl: Geen veldgroepen gevonden

en: No Field Groups found in Trash
nl: Geen veldgroepen gevonden in prullenbak

en: No data available in table
nl: Geen gegevens beschikbaar in tabel

en: No matching records found
nl: Geen overeenkomende records gevonden

en: No settings data detected.
nl: Geen instellingsgegevens gedetecteerd.

en: Non-public post types:
nl: Niet-openbare berichttypes:

en: None
nl: Géén

en: None (bypass filters)
nl: Geen (filters omzeilen)

en: Normal
nl: Normaal

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Nothing to import
nl: Niks om te importeren

en: Notices
nl: Berichten

en: Number
nl: Nummer

en: Obfuscate Author Slugs
nl: Auteur slugs verbergen

en: Obfuscate email address to prevent spam bots from harvesting them, but make it readable like a regular email address for human visitors.
nl: Verberg het e-mailadres om te voorkomen dat spam bots het verzamelen, maar maak het leesbaar als een normaal e-mailadres voor menselijke bezoekers.

en: Obfuscate publicly exposed author page URLs that shows the user slugs / usernames, e.g. <em>sitename.com/author/username1/</em> into <em>sitename.com/author/a6r5b8ytu9gp34bv/</em>, and output 404 errors for the original URLs. Also obfuscates in /wp-json/wp/v2/users/ REST API endpoint.
nl: Obfuscate publiekelijk toegankelijke auteurspagina URL's die de gebruiker slugs / gebruikersnamen toont, bijvoorbeeld <em>sitename.com/author/username1/</em> in <em>sitename.com/author/a6r5b8ytu9gp34bv/</em>, en geef 404 fouten weer voor de originele URL's. Maakt ook /wp-json/wp/v2/users/ REST API endpoint onleesbaar.

en: On admin pages
nl: Op beheerpagina's

en: On line:
nl: Op regel:

en: On post creation and edit screens
nl: Bij het maken en bewerken van berichten

en: On the backend:
nl: Op de back-end:

en: On the frontend
nl: Op de front-end

en: On the frontend:
nl: Op de front-end:

en: On which part of the site?
nl: Op welk gedeelte van de site?

en: Once enabled, you can find the Code Snippets menu item on the admin menu.
nl: Zodra dit is ingeschakeld, kun je het menu-item Code snippets vinden in het beheermenu.

en: One (or more) of your fields had validation errors. More information is available below.
nl: Eén (of meer) van je velden had validatiefouten. Meer informatie is hieronder beschikbaar.

en: One <code>value : label</code> per line, or just <code>label</code>. Use <code>{empty}</code> for an empty value.
nl: Eén <code>waarde : label</code> per regel, of alleen <code>label</code>. Gebruik <code>{empty}</code> voor een lege waarde.

en: Only auto-obfuscate email addresses for site visitors, not for logged-in users.
nl: Alleen e-mailadressen automatisch obfuscaten voor bezoekers van de site, niet voor ingelogde gebruikers.

en: Oops, something went wrong</span>.<br />Please double check your settings and the destination email address.
nl: Er ging iets mis</span>.<br />Controleer je instellingen en het bestemming e-mailadres.

en: Open All External Links in New Tab
nl: Alle externe links in nieuwe tab openen

en: Optimizations
nl: Optimalisaties

en: Option Pages
nl: Optie pagina's

en: Options
nl: Opties

en: Options Page
nl: Opties pagina

en: Options Pages
nl: Opties pagina's

en: Or, help improve ASE by <a href="https://wordpress.org/support/plugin/admin-site-enhancements/" target="_blank">providing feedback</a>.
nl: Of help ASE te verbeteren door <a href="https://wordpress.org/support/plugin/admin-site-enhancements/" target="_blank">feedback te geven</a>.

en: Order
nl: Rangschikking

en: Override the "Repeater Row” header text. You can also dynamically populate the row label with field values. If you have a text field named “first_name”, enter {first_name} to use the field value as the row label.
nl: De koptekst van de "Repeater-rij" overschrijven. Je kunt het rijlabel ook dynamisch vullen met veldwaarden. Als je een tekstveld hebt met de naam "first_name", voer dan {first_name} in om de veldwaarde te gebruiken als het rijlabel.

en: PHP Array
nl: PHP-array

en: Page Background
nl: Pagina-achtergrond

en: Page Settings
nl: Pagina-instellingen

en: Page Templates
nl: Pagina templates

en: Page Title <span class="faded">(shown in the browser tab)</span>
nl: Paginatitel <span class="faded">(wordt weergegeven in de browsertab)</span>

en: Parent %s
nl: Hoofditem %s

en: Parent %s:
nl: Hoofditem %s:

en: Parent Code Snippet:
nl: Hoofd code snippet:

en: Parse error: syntax error, unexpected end of snippet
nl: Parse-fout: syntax-fout, onverwacht einde van snippet

en: Parse error: syntax error, unexpected end of snippet.
nl: Parse-fout: syntax-fout, onverwacht einde van snippet.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password Protection
nl: Wachtwoordbeveiliging

en: Password protection is currently enabled for this site.
nl: Wachtwoordbescherming is momenteel ingeschakeld voor deze site.

en: Password-protect the entire site to hide the content from public view and search engine bots / crawlers. Logged-in administrators can still access the site as usual.
nl: Bescherm de gehele site met een wachtwoord om de inhoud te verbergen voor publieke weergave en zoekmachine bots / crawlers. Ingelogde beheerders hebben nog steeds toegang tot de site zoals gewoonlijk.

en: Pattern
nl: Patroon

en: Perform 301 (permanent) redirect to a URL of your choice
nl: 301 (permanente) omleiding uitvoeren naar een URL naar keuze

en: Perform 301 (permanent) redirect to the homepage for all 404 (not found) pages.
nl: Voer een 301 (permanente) omleiding naar de homepage uit voor alle 404 (niet gevonden) pagina's.

en: Perform Replacement
nl: Vervanging uitvoeren

en: Phone
nl: Telefoon

en: Pick a single <code>value</code>
nl: Kies een enkele <code>waarde</code>

en: Pink
nl: Roze

en: Pink Inverted
nl: Roze omgekeerd

en: Placement
nl: Plaatsing

en: Please <strong>fix the code</strong> causing the error, and <strong>update</strong> the snippet. If you plan on doing that later, you can <strong>deactivate</strong> the snippet for now so it will stop triggering the error.
nl: <strong>Repareer de code</strong> die de fout veroorzaakt en <strong>update</strong> de snippet. Als je van plan bent dat later te doen, kun je de snippet nu <strong>deactiveren</strong> zodat het de fout niet meer veroorzaakt.

en: Please <strong>fix the code</strong> causing the error, and then <strong>update and activate</strong> the snippet.
nl: <strong>Repareer de code</strong> die de fout veroorzaakt, en daarna<strong>update en activeer</strong> de snippet.

en: Please activate the snippet first before executing it.
nl: Activeer de snippet eerst voordat je het uitvoert.

en: Please clear your cache</strong> after enabling or disabling maintenance mode. This ensures site visitors see either the maintenance page or the actual content of each page.
nl: Leeg je cache</strong> nadat je de onderhoudsmodus hebt in- of uitgeschakeld. Dit zorgt ervoor dat sitebezoekers de onderhoudspagina of de werkelijke inhoud van elke pagina te zien krijgen.

en: Please consider supporting ASE.
nl: Overweeg ASE te ondersteunen.

en: Please find the relevant menu items under Settings.
nl: Relevante menu-items vind je onder Instellingen.

en: Please run the following command to make the directory writable
nl: Voer het volgende commando uit om de map schrijfbaar te maken

en: Please run the following commands in order to make the directory
nl: Voer de volgende commando's uit om de map te maken

en: Position
nl: Positie

en: Position on page
nl: Positie op pagina

en: Post Formats
nl: Berichtformaten

en: Post Type Options
nl: Berichttype opties

en: Post Types
nl: Berichttypes

en: Posts
nl: Berichten

en: Preserve Taxonomy Hierarchy
nl: Taxonomie hiërarchie behouden

en: Preserve the visual hierarchy of taxonomy terms checklist in the classic editor.
nl: Behoud de visuele hiërarchie van taxonomietermen checklist in de klassieke editor.

en: Prevent bloating the database by limiting the number of revisions to keep for some or all post types supporting revisions.
nl: Voorkom het vollopen van de database door het aantal revisies te beperken voor sommige of alle berichttypen die revisies ondersteunen.

en: Prevent brute force attacks by limiting the number of failed login attempts allowed per IP address.
nl: Voorkom brute force aanvallen door het aantal toegestane mislukte login pogingen per IP-adres te beperken.

en: Prevent smaller components from running or loading. Make the site more secure, load slightly faster and be more optimized for crawling by search engines.
nl: Voorkomen dat kleinere onderdelen worden uitgevoerd of geladen. Maak de site veiliger, laad iets sneller en optimaliseer hem beter voor crawling door zoekmachines.

en: Previous
nl: Vorige

en: Product Image
nl: Product afbeelding

en: Protect your site from brute force, DOS and DDOS attacks via <a href="https://kinsta.com/blog/xmlrpc-php/#what-is-xmlrpcphp" target="_blank">XML-RPC</a>. Also disables trackbacks and pingbacks.
nl: Bescherm je site tegen brute force, DOS en DDOS aanvallen via <a href="https://kinsta.com/blog/xmlrpc-php/#what-is-xmlrpcphp" target="_blank">XML-RPC</a>. Schakelt ook trackbacks en pingbacks uit.

en: Public Preview
nl: Openbare voorvertoning

en: Public Preview for Drafts
nl: Openbare voorvertoning voor concepten

en: Public post types:
nl: Openbare berichttypes:

en: Purple
nl: Paars

en: Purple Inverted
nl: Paars omgekeerd

en: Radio
nl: Keuzerondje

en: Re-Index
nl: Herindexeren

en: Re-enable infinite scrolling in the grid view of the media library. Useful for scrolling through a large library.
nl: Schakel oneindig scrollen opnieuw in in de rasterweergave van de mediabibliotheek. Handig voor het scrollen door een grote bibliotheek.

en: Redirect 404
nl: 404 omleiden

en: Redirect 404 to Homepage
nl: 404 omleiden naar homepage

en: Redirect After Login
nl: Omleiden na login

en: Redirect After Logout
nl: Omleiden na uitloggen

en: Redirect default URLs to:
nl: Standaard URL's omleiden naar:

en: Redirect to:
nl: Omleiden naar:

en: Redirection type
nl: Omleidingstype

en: Registered
nl: Geregistreerd

en: Registration Date Column
nl: Geregistreerd Datumkolom

en: Relationship
nl: Relatie

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove 'Howdy'
nl: ‘Hallo’ verwijderen

en: Remove WordPress logo/menu
nl: WordPress logo/menu verwijderen

en: Remove comments column
nl: Reactiekolom verwijderen

en: Remove comments counter/link
nl: Reactie teller/link verwijderen

en: Remove customize menu
nl: Customizer menu verwijderen

en: Remove date column
nl: Datum kolom verwijderen

en: Remove extra elements listed below, which most likely come from your theme or plugins.
nl: Verwijder onderstaande extra elementen, die waarschijnlijk afkomstig zijn van je thema of plugins.

en: Remove home icon and site name
nl: Home-icoon en sitenaam verwijderen

en: Remove new content menu
nl: Nieuwe inhoudsmenu verwijderen

en: Remove tags column (for posts)
nl: Tags kolom (voor berichten) verwijderen

en: Remove the Help tab and drawer
nl: Hulp tab en lade verwijderen

en: Remove updates counter/link
nl: Updates teller/link verwijderen

en: Remove various elements from the admin bar.
nl: Verwijder diverse elementen uit de toolbar.

en: Render this field with Select2
nl: Dit veld weergeven met Select2

en: Repeater Row
nl: Repeater rij

en: Replace Media
nl: Media vervangen

en: Reply to
nl: Antwoord aan

en: Resend
nl: Opnieuw verzenden

en: Resend Now
nl: Nu opnieuw verzenden

en: Resend to
nl: Opnieuw verzenden naar

en: Reset Columns
nl: Kolommen resetten

en: Reset Menu
nl: Menu resetten

en: Resize newly uploaded, large images to a smaller dimension and delete originally uploaded files. BMPs and non-transparent PNGs will be converted to JPGs and resized.
nl: Verklein nieuw geüploade, grote afbeeldingen naar een kleiner formaat en verwijder oorspronkelijk geüploade bestanden. BMP's en niet-transparante PNG's worden geconverteerd naar JPG's en aangepast in grootte.

en: Resources: %1$s | %2$s | %3$s | %4$s
nl: Gegevensbronnen: %1$s | %2$s | %3$s | %4$s

en: Restrict login ID to username or email address only.
nl: Login ID beperken tot alleen gebruikersnaam of e-mailadres.

en: Return Value
nl: Return waarde

en: Review
nl: Beoordelen

en: Revisions Control
nl: Revisiesbeheer

en: Right Edge
nl: Rechterrand

en: Right Half
nl: Rechterhelft

en: Right Side
nl: Rechterkant

en: Row Display
nl: Rij weergave

en: Row Label
nl: Rij label

en: SE Visibility: OFF
nl: SE zichtbaarheid: UIT

en: SVG Upload
nl: SVG uploaden

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Search
nl: Zoeken

en: Search %s
nl: %s zoeken

en: Search Code Snippets
nl: Code snippets zoeken

en: Search Engines Visibility Status
nl: Zoekmachines zichtbaarheidsstatus

en: Search Field Groups
nl: Veldgroepen zoeken

en: Search Options Page
nl: Opties pagina zoeken

en: Search Post Types
nl: Berichttype zoeken

en: Search Taxonomies
nl: Taxonomieën zoeken

en: Search engines are discouraged from indexing this site. Click to change the settings.
nl: Zoekmachines worden ontmoedigd om deze site te indexeren. Klik om de instellingen te wijzigen.

en: Search terms
nl: Termen zoeken

en: Search users
nl: Gebruikers zoeken

en: Search...
nl: Zoeken…

en: Search:
nl: Zoeken:

en: Security
nl: Beveiliging

en: Select
nl: Selecteren

en: Select New Media File
nl: Selecteer nieuw mediabestand

en: Select Profile Picture
nl: Profielfoto selecteren

en: Select an Image
nl: Selecteer een afbeelding

en: Send Now
nl: Nu verzenden

en: Sender
nl: Afzender

en: Sending test email...
nl: Bezig met test e-mail verzenden…

en: Separate URL for each role
nl: Scheidt URL voor elke rol

en: Separate with comma for multiple emails
nl: Scheid met komma voor meerdere e-mails

en: Set a logo for the admin area.
nl: Stel een logo in voor het beheergebied.

en: Set custom redirect URL for all or some user roles after login.
nl: Stel aangepaste omleiding URL in voor alle of sommige gebruikersrollen na login.

en: Set custom redirect URL for all or some user roles after logout.
nl: Stel een aangepaste omleiding URL in voor alle of sommige gebruikersrollen na het uitloggen.

en: Set custom sender name and email. Optionally use external SMTP service to ensure notification and transactional emails from your site are being delivered to inboxes.
nl: Stel aangepaste afzendernaam en e-mail in. Gebruik optioneel een externe SMTP dienst om ervoor te zorgen dat melding en transactionele e-mails van je site worden afgeleverd in inboxen.

en: Set interval to once every
nl: Stel interval in op eens per

en: Set links to be active for a maximum of
nl: Stel in dat links actief zijn voor een maximum van

en: Set the password:
nl: Stel het wachtwoord in:

en: Set width to
nl: Stel breedte in op

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Share about ASE on:
nl: Deel over ASE op:

en: Show All
nl: Alles weergeven

en: Show Custom Taxonomy Filters
nl: Aangepaste taxonomie filters weergeven

en: Show ID column
nl: ID kolom weergeven

en: Show ID in action rows along with links for Edit, View, etc.
nl: ID weergeven in actierijen samen met links voor Bewerken, Bekijken, enz.

en: Show Less
nl: Minder weergeven

en: Show _MENU_ entries
nl: _MENU_ items weergeven

en: Show a customizable maintenance page on the frontend while performing a brief maintenance to your site. Logged-in administrators can still view the site as usual.
nl: Aanpasbare onderhoudspagina weergeven op de front-end terwijl je een korte onderhoudsbeurt aan je site uitvoert. Ingelogde beheerders kunnen de site nog steeds gewoon bekijken.

en: Show additional filter(s) on list tables for hierarchical, custom taxonomies.
nl: Extra filter(s) weergeven op lijsttabellen voor hiërarchische, aangepaste taxonomieën.

en: Show admin bar status when search engines are set to be discouraged from indexing the site. This is set through a "Search engine visibility" checkbox in Settings >> Reading.
nl: Toolbar status weergeven wanneer zoekmachines zijn ingesteld om te worden ontmoedigd om de site te indexeren. Dit wordt ingesteld via het selectievakje "Zoekmachine zichtbaarheid" onder Instellingen >> Lezen.

en: Show duplication link on:
nl: Dupliceer-link weergeven op:

en: Show excerpt column
nl: Samenvatting kolom weergeven

en: Show featured image column
nl: Uitgelichte afbeelding kolom weergeven

en: Show file size column in media library
nl: Bestandsgrootte kolom in mediabibliotheek weergeven

en: Show last modified column
nl: Laatst bijgewerkt kolom weergeven

en: Show private fields
nl: Privé velden weergeven

en: Show quick summary of the system the site is running on to admins, in the "At a Glance" dashboard widget. This includes the web server software, the PHP version, the database software and server IP address.
nl: Laat beheerders een snel overzicht zien van het systeem waarop de site draait, in de dashboard widget "In één oogopslag". Dit omvat de webserversoftware, de PHP versie, de databasesoftware en het IP-adres van de server.

en: Show quick summary of the system the site is running on to admins, in the "At a Glance" dashboard widget. This includes the web server software, the PHP version, the database software and server IP address. It will also show the size of the site, database, root, wp-content, plugins, themes and upload folders.
nl: Korte samenvatting weergeven van het systeem waarop de site draait aan beheerders, in de dashboardwidget "In één oogopslag". Dit omvat de webserversoftware, de PHP-versie, de databasesoftware en het IP-adres van de server. Het toont ook de grootte van de site, database, root, wp-content, plugins, thema's en uploadmappen.

en: Show the values by default
nl: Standaard de waarden weergeven

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
nl: 0 tot 0 van 0 items weergeven

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
nl: _START_ tot _END_ van _TOTAL_ invoergegevens weergeven

en: Side
nl: Zijkant

en: Site Icon
nl: SIte icoon

en: Site Identity on Login Page
nl: Site-identiteit op login pagina

en: Skipped
nl: Overgeslagen

en: Snippet Options
nl: Snippet opties

en: Snippet updated
nl: Snippet geüpdatet

en: Snippet was successfully executed.
nl: Snippet is succesvol uitgevoerd.

en: Something went wrong. Log was not cleared.
nl: Er ging iets mis. Log werd niet geleegd.

en: Something went wrong. Please check the latest log entry for details. This page will reload now...
nl: Er ging iets mis. Controleer de laatste logvermelding voor meer informatie. Deze pagina wordt nu herladen…

en: Something went wrong. Snippet was not successfully executed.
nl: Er ging iets mis. Snippet is niet succesvol uitgevoerd.

en: Something went wrong. Unable to delete email delivery log entry with the ID %s.
nl: Er ging iets mis. Kan e-mailaflevering logitem met ID %s niet verwijderen.

en: Source
nl: Bron

en: Specify the granularity (increment or decrement) of the value.
nl: Geef de fijnheid (verhoging of verlaging) van de waarde op.

en: Stacked Steps
nl: Gestapelde stappen

en: Stacked Waves
nl: Gestapelde golven

en: Step
nl: Stap

en: Stripes
nl: Strepen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Submenu
nl: Sub-menu

en: Submit
nl: Indienen

en: Successful
nl: Succesvol

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Taxonomy Options
nl: Taxonomie opties

en: Taxonomy Terms
nl: Taxonomy termen

en: Term IDs
nl: Term ID's

en: Term does not exist, so cannot be deleted
nl: Term bestaat niet, dus kan niet worden verwijderd

en: Terms Order
nl: Termen rangschikking

en: Test email was successfully processed</span>.<br />Please check the destination email's inbox to verify successful delivery.
nl: Test e-mail is succesvol verwerkt</span>.<br />Controleer de inbox van de bestemmings e-mail om de succesvolle aflevering te controleren.

en: Text
nl: Tekst

en: Text Area
nl: Tekstgebied

en: Text Type
nl: Teksttype

en: The %s directory could not be created
nl: De map %s kon niet worden aangemaakt

en: The %s directory is not writable, therefore the code snippet files cannot be saved.
nl: De %s map is niet schrijfbaar, daarom kunnen de code snippet bestanden niet worden opgeslagen.

en: The code is active. Click to deactivate it
nl: De code is actief. Klik om hem te deactiveren

en: The code is inactive. Click to activate it
nl: De code is niet actief. Klik om hem te activeren

en: The current file will be replaced with the uploaded / selected file (of the same type) while retaining the current ID, publish date and file name. Thus, no existing links will break.
nl: Het huidige bestand wordt vervangen door het geüploade/geselecteerde bestand (van hetzelfde type) met behoud van de huidige ID, publicatiedatum en bestandsnaam. Bestaande links worden dus niet verbroken.

en: The field group with the lowest order will appear first.
nl: De veldgroep met de laagste rangschikking verschijnt eerst.

en: The field label that editors will see.
nl: Het veldlabel dat redacteuren te zien krijgen.

en: The field name is passed into get_cf() to retrieve values. Use only lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: De veldnaam wordt doorgegeven aan get_cf() om waarden op te halen. Gebruik alleen kleine letters, cijfers en underscores.

en: The role(s) above have the <code>%s</code> capability required to view and access the menu item.
nl: De bovenstaande rol(len) hebben de <code>%s</code> rechten die nodig is om het menu-item te bekijken en te openen.

en: The snippet has been deactivated. Please <strong>fix the code</strong> causing the error, then <strong>update and activate</strong> the snippet.
nl: De snippet is gedeactiveerd. <strong>Repareer de code</strong> die de fout veroorzaakt, daarna<strong>update en activeer</strong> de snippet.

en: The taxonomy_name or args[taxonomy_name] parameter must be included in the request.
nl: De taxonomy_name of args[taxonomy_name] parameter moet worden opgenomen in de request.

en: The text beside the checkbox
nl: De tekst naast het selectievakje

en: This has <strong>triggered safe mode</strong> to be enabled and all PHP snippets execution are currently stopped. Please <strong>fix the code</strong> causing the error, <strong>update</strong> the snippet, and only then, <strong>activate</strong> the snippet and <a id="disable-csm-safe-mode-link" href="#"><strong>disable safe mode</strong></a>.
nl: Dit heeft de <strong>veilige modus geactiveerd</strong> en alle PHP-snippets uitvoeringen zijn momenteel gestopt. <strong>Repareer de code</strong> die de fout veroorzaakt, <strong>update</strong> de snippet, en alleen dan, <strong>activeer</strong> de snippet en <a id="disable-csm-safe-mode-link" href="#"><strong>schakel de veilige modus uit</strong></a>.

en: This is a multi-select field
nl: Dit is een meerkeuzeveld

en: This is a required field
nl: Dit is een vereist veld

en: This link has expired or is invalid!
nl: Deze link is verlopen of ongeldig!

en: This site is undergoing maintenance for an extended period today. Thanks for your patience.
nl: Deze site is vandaag voor langere tijd in onderhoud. Bedankt voor je geduld.

en: This snippet caused the following <span class="php-error-status fatal">fatal error</span>:
nl: Deze snippet veroorzaakte de volgende <span class="php-error-status fatal">fatale fout</span>:

en: This snippet caused the following <span class="php-error-status non-fatal">non-fatal error</strong>:</span>
nl: Deze snippet veroorzaakte de volgende <span class="php-error-status non-fatal">niet-fatale fout</strong></span>:

en: Thumbnail (cropped)
nl: Thumbnail (bijgesneden)

en: Title
nl: Titel

en: To
nl: Naar

en: To exclude an image from conversion and resizing, append '-nr' suffix to the file name, e.g. bird-photo-4k-nr.jpg
nl: Om een afbeelding uit te sluiten van conversie en verkleining, voeg je het achtervoegsel '-nr' toe aan de bestandsnaam, bijv. bird-photo-4k-nr.jpg

en: Toggle row visibility
nl: Toggle rij zichtbaarheid

en: Tools
nl: Gereedschappen

en: Translate
nl: Vertaal

en: Transparency
nl: Transparantie

en: Tree View
nl: Boomstructuur

en: Trigger publishing of scheduled posts of all types marked with "missed schedule", anytime the site is visited.
nl: Trigger het publiceren van geplande berichten van alle types die zijn gemarkeerd met "gemiste planning", elk moment dat de site wordt bezocht.

en: Triggered from:
nl: Getriggerd door:

en: Unable to delete %s
nl: Kan %s niet verwijderen

en: Unauthorized.
nl: Ongeautoriseerd.

en: Uncategorized
nl: Ongecategoriseerd

en: Under maintenance
nl: In onderhoud

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Update %s
nl: %s updaten

en: Update Options Page
nl: Opties pagina updaten

en: Update Post Type
nl: Berichttype updaten

en: Upgrade
nl: Upgraden

en: Uploaded Date
nl: Datum geüpload

en: Uploaded Date and Time
nl: Datum en tijd geüpload

en: Uploaded Time
nl: Tijd geüpload

en: Use Selected Image
nl: Geselecteerde afbeelding gebruiken

en: Use a customizable page
nl: Gebruik een aanpasbare pagina

en: Use a shortcode like the following examples to display an email address on the frontend of your site: 
            		<ul>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com"]</strong> to display the email on it's own line</li>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com" display="inline"]</strong> to show the email inline</li>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com" display="inline" link="yes"]</strong> to show the email inline and linked with <strong>mailto:</strong></li>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com" display="inline" link="yes" subject="I'm interested to learn about your services..."]</strong> to show the email inline and linked with <strong>mailto:</strong> with a pre-defined subject line.</li>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com" display="inline" link="yes" class="custom-class-name"]</strong> to show the email inline, linked with <strong>mailto:</strong> and has a custom CSS class to more easily customize the style.</li>
            		</ul>
nl: Gebruik een shortcode, zoals de volgende voorbeelden, om een e-mailadres weer te geven op de front-end van je site: 
            		<ul>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com"]</strong> om de e-mail op een eigen regel weer te geven</li>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com" display="inline"]</strong> om de e-mail inline weer te geven</li>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com" display="inline" link="yes"]</strong> om de e-mail inline weer te geven en te linken met <strong>mailto:</strong></li>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com" display="inline" link="yes" subject="Ik ben geïnteresseerd om meer te weten te komen over jullie diensten…"]</strong> om de e-mail inline weer te geven en te linken met <strong>mailto:</strong> met een vooraf gedefinieerde onderwerpregel.</li>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com" display="inline" link="yes" class="custom-class-name"]</strong> om de e-mail inline weer te geven, te linken met <strong>mailto:</strong> en heeft een aangepaste CSS-class om de stijl gemakkelijker aan te passen.</li>
            		</ul>

en: Use a shortcode like the following examples to display an email address on the frontend of your site: 
            		<ul>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com"]</strong> to display the email on it's own line</li>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com" display="inline"]</strong> to show the email inline</li>
            		</ul>
nl: Gebruik een shortcode zoals de volgende voorbeelden om een e-mailadres te tonen op de front-end van je site: 
            		<ul>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com"]</strong> om de e-mail op een eigen regel te tonen</li>
            			<li><strong>[obfuscate email="john@example.com" display="inline"]</strong> om de e-mail inline te tonen</li>
            		</ul>

en: Use an existing page
nl: Een bestaande pagina gebruiken

en: Use as Profile Picture
nl: Gebruik als profielfoto

en: Use custom order of terms on frontend query and display.
nl: Gebruik aangepaste volgorde van termen op front-end query en weergave.

en: Use custom order on frontend query and display of enabled post types. You may need to manually set query order by <code>menu_order</code> in an <code>ascending</code> order.
nl: Gebruik aangepaste volgorde voor front-end query's en weergave van ingeschakelde berichttypes. Mogelijk moet je de query-volgorde handmatig instellen met <code>menu_order</code> in een <code>oplopende</code> volgorde.

en: Use original label
nl: Originele label gebruiken

en: Use the site icon and URL to replace the default WordPress logo with link to wordpress.org on the login page. Go to <a href="%1$s">General Settings</a> or the <a href="%2$s">Customizer</a> to set or change your site icon.
nl: Gebruik het site-icoon en de URL om het standaard WordPress logo met link naar wordpress.org te vervangen op de loginpagina. Ga naar <a href="%1$s">Algemene instellingen</a> of de <a href="%2$s">Customizer</a> om je site-icoon in te stellen of te wijzigen.

en: Useful for when you need to modify the admin area only for certain user role(s).
nl: Handig als je het beheergebied alleen voor bepaalde gebruikersrol(len) wilt aanpassen.

en: Useful for when you need to modify the admin area only for certain user(s).
nl: Handig voor als je het beheergebied alleen voor bepaalde gebruikers moet aanpassen.

en: User
nl: Gebruiker

en: User Roles
nl: Gebruikersrollen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username only
nl: Alléén gebruikersnaam

en: Validate with:
nl: Valideer met:

en: Validation
nl: Validatie

en: Various Admin UI Enhancements
nl: Diverse beheer UI-verbeteringen

en: Various, smaller enhancements for different parts of the admin interface.
nl: Diverse, kleinere verbeteringen voor verschillende delen van de beheerinterface.

en: Vertical
nl: Verticaal

en: View
nl: Bekijken

en: View Admin as Role
nl: Beheerder als rol bekijken

en: View Code Snippet
nl: Code snippet bekijken

en: View Content
nl: Inhoud bekijken

en: View Field Group
nl: Veldgroep bekijken

en: View Options Page
nl: Opties pagina bekijken

en: View Post Type
nl: Berichttype bekijken

en: View Taxonomy
nl: Taxonomie bekijken

en: View admin pages and the site (logged-in) as one of the non-administrator user roles.
nl: Bekijk beheerpagina's en de site (ingelogd) als een van de gebruikersrollen die geen beheerder zijn.

en: Visit the homepage
nl: Bezoek de homepage

en: WYSIWYG Editor
nl: WYSIWYG editor

en: We'll be back soon.
nl: We komen snel weer terug.

en: WebP quality:
nl: WebP kwaliteit:

en: Welcome to WordPress
nl: Welkom bij WordPress

en: When
nl: Wanneer

en: Where to execute / insert
nl: Waar uitvoeren / invoegen

en: Wider Admin Menu
nl: Breder beheermenu

en: Width
nl: Breedte

en: Will use the site icon set in Settings >> General.
nl: We gebruiken het site icoon in Instellingen >> Algemeen.

en: Write a quick, 5-star review for ASE
nl: Schrijf een korte 5-sterren beoordeling voor ASE

en: Yellow
nl: Geel

en: Yellow Inverted
nl: Geel omgekeerd

en: Yes
nl: Ja

en: You can also append <strong>?bypass=%1$s</strong> in the URL to bypass the password entry form. e.g. %2$s/?bypass=%3$s. This can be useful when you need to quickly share a dev site with another person, e.g. a client.
nl: Je kan ook <strong>?bypass=%1$s</strong> toevoegen aan de URL om het wachtwoord invoerscherm te omzeilen, bijv. %2$s/?bypass=%3$s. Dit kan handig zijn als je snel een dev-site moet delen met iemand anders, bijv. een klant.

en: You can also paste an image URL hosted on another site.
nl: Je kunt ook een afbeeldings-URL plakken die op een andere site wordt gehost.

en: You can resend the following message to the same destination or to a different one.
nl: Je kan het volgende bericht opnieuw verzenden naar dezelfde bestemming of naar een andere.

en: Your IP address is %1$s <span class="faded">(from %2$s header)</span>
nl: Je IP-adres is %1$s <span class="faded">(van %2$s header)</span>.

[ctx: add new]
en: Add Code Snippet
nl: Code snippet toevoegem

[ctx: add new on admin bar]
en: Code Snippet
nl: Code snippet

[ctx: admin menu]
en: Code Snippets
nl: Code snippets

en: at
nl: om

en: days for:
nl: dagen voor:

en: decimal points
nl: decimaal punten

en: default
nl: standaard

en: e.g. 202.73.201.157
nl: bijv. 202.73.201.157

en: e.g. 280px
nl: bijv. 280px

en: e.g. 72px
nl: bijv. 72px

en: e.g. F j, Y - H:i:s
nl: bijv. F j, Y - H:i:s

en: e.g. backend
nl: bijv. back-end

en: e.g. https://www.example.com/custom-login-style.css
nl: bijv. https://www.example.com/custom-login-style.css

en: e.g. maintenance
nl: bijv. onderhoud

en: e.g. my-account
nl: bijv. mijn-account

en: equals
nl: is gelijk aan

en: failed login attempts allowed before 15 minutes lockout
nl: mislukte login pogingen toegestaan vóór 15 minuten uitsluiting

en: for:
nl: voor:

en: is not
nl: is niet

en: lockout(s) will block further login attempts for 24 hours
nl: uitsluiting(en) blokkeren verdere login pogingen gedurende 24 uur

en: log entries and delete older ones.
nl: logitems en verwijder oudere.

en: pixels <span class="faded">(Default is 1920 pixels)</span>
nl: pixels <span class="faded">(standaard is 1920 pixels)</span>

en: pixels. <span class="faded">(Default is 1920 pixels)</span>
nl: pixels. <span class="faded">(Standaard is 1920 pixels)</span>

[ctx: post type general name]
en: Code Snippets
nl: Code snippets

[ctx: post type singular name]
en: Code Snippet
nl: Code snippet

en: revisions for:
nl: revisies voor:

en: with AVIF support
nl: mét AVIF ondersteuning

en: without AVIF support
nl: zónder AVIF ondersteuning
